ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 5508352
nr 550 8352
Vikskärm
3-delad, 1800-tal, höjd: 148
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:16:11
400 kr
150 kr
250 kr
500 kr
600 kr
600 kr